Разплакан пилот съобщи, че самолетът ще се разбие
&format=webp)
Разплакан пилот ужаси пътници на френската компания Europe Airpost с новината, че един от двигателите е отказал и скоро ще паднат в морето.
По време на чартърен полет от хърватския град Сплит до френския Нант пилотът през плач казал на пътниците, че след 6 минути ще се разбият.
"Всички започнахме панически да крещим, а пилотът каза да сложим предпазните колани, защото скоро ще се ударим", разказва един от пътниците - Бенямин Джерард, който пътувал със съпругата и дъщерите си.
Той сподели, че необичайното пътуване започнало още минути след излитането. Първо пътниците получили съобщение, че се налага аварийно кацане във Венеция, като пилотът дори се пошегувал, че "това е прекрасна възможност за разглеждане на града".
След това гласът от радиостанцията наредил всички да сложат предпазните колани и да махнат бижутата от себе си.
"Казаха ни, че ще кацнем в морето. Всички бяха ужасени, дори и екипажа. Единият от стюардите изпадна в паника, а пилотът плачеше", спомня си Джерард, цитиран от БГНЕС.
Драмата завършила с аварийно кацане на летището във Венеция, а от компанията съобщиха, че ситуацията не е била толкова драматична, а животът на пътниците не е бил застрашен.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)