Депутатите ще заседават само два дни от седмицата
&format=webp)
За времето на обявеното у нас извънредно положение пленарните заседания на Народното събрание ще са само в четвъртък и петък, решиха депутатите.
Приоритетно ще се разглеждат законопроекти и проекти на актове, свързани с обявеното извънредно положение, а гласуването им ще е само в петък.
Парламентарните комисии ще имат заседания, уточнява БТА.
По решение на съответната комисия нейно открито заседание може да бъде с ограничен достъп на външни лица, но ще се предава пряко в интернет.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)