Крадци влязоха с булдозер в болница, отнесоха банкомата
&format=webp)
Обир с булдозер. На подобно нещо станаха свидетели тази нощ лекари и пациенти в болница в белгийския град Шарльороа.
Според местните медии, здравното заведение е нападнато със странното транспортно средство, за да се доберат крадците до банкомата в него.
Вижте още: Как крадат парите ни?
В резултат на нападението са нанесени сериозни щети на сградата. Преддверието й е изцяло разрушено, като са съборени тавани и стени.
Банкоматът се е намирал в приемната на болницата, откъдето крадците са го изнесли. След това са избягали с лек автомобил.
Все още полицията не е изяснила колко души са участвали в обира и на каква сума възлизат откраднатите пари в банкомата. Нанесените материални щети обаче са значителни.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)