Жена изгори 20 хиляди долара, за да направи чай
&format=webp)
Момиче от китайския град Шаосан в централната провинция Хунан изгори 20 000 долара, които били скрити в печката за дърва.
35-годишната Хао Бин скрила на "сигурно място" парите, с които съпругът й трябвало да плати на работниците в строителната му компания. Но забравила.
Една сутрин искала да свари чай и сложила в печката запалена хартия. Жената разбрала какво е направила едва, след като отворила, за да сложи още дърва и видяла банкнотите, почти напълно изгорели.
Отчаяната съпруга занесла остатъка от банкнотите в Централната банка на Китай, но оттам й казали, че не могат да ги заменят.
Така семейството платило на служителите си с пари назаем от приятели, а съпругът й споделил, че това е най-скъпият чай, който някога е пил, съобщава БГНЕС.
)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)