Дъждът и студът увеличават продуктивността
&format=webp)
Въпреки че лошото време ни депресира понякога и увеличава желанието ни да останем в леглото, ново изследване показа, че мрачната прогноза носи предимство за производителността.
С други думи благодарете на лошото време за вашите успехи. Съвместно проучване на университетите Харвард и Северна Каролина, разкрива, че лошото време прави хората по-продуктивни.
Защо това е така? Защото просто, когато времето е лошо нямаме къде да отидем и няма какво да разсейва ума ни от важните задачи.
Вижте още: 10-минутни трикове, с които правите повече пари
Това е така, защото когато времето навън е хубаво, то ни предлага множество възможности.
В добри метеорологични условия оставането на затворено е по-депресиращ вариант, отколкото излизането от офиса, посочва БГНЕС.
Според учените огромно влияние оказва и това, че при лошо време изчезва чувството, че изпускате нещо приятно навън, защото сте затрупани с работни ангажименти.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)