Tози мъж празнува вече 40-та Коледа с една елха
&format=webp)
Нийл Олсън е украсил коледната си елха, когато синовете му отишли на война, на Коледа през 1974 година. Той си казал, че няма да го махне, докато шестте му синове не се върнат живи и здрави. Тази елха и до днес стои в неговата всекидневна.
Най-големият му син бил ранен във войната. Той не може да се върне от Вашингтон и бащата все още не е махнал елхата. Останалите 5 са се върнали и живеят в съшия град – Уасау, Усконсин. Тя си стои там със същите играчки, с които е била украсена през 1974 година, а игличките по нея вече са пожълтели. Той обаче не е пускал лампичките от тогава. Те са вече много стари.
Виж още: Коледната елха и домашните животни - няколко смешни ситуации
89-годишният Олсън казва, че не иска да маха елхата, защото тя му напомня за семейството.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)