Мъж прекара три часа в камион за боклук, но не в кабината, а в отделението с отпадъци. Какво е правил там? Човекът е търсил портфейла си, след като осъзнал, че го е изхвърлил с отпадъците.

Нямаме представа как е постигнал това съвършенство, но секунди след като осъзнал, че е изхвърлил парите си, той побързал да скочи в камиона и да започне да го търси.

Единственият проблем е, че машината затворила вратите и започнала да изръсва боклуци върху нещастника. За да се предпази от пресата, той използвал дърво, с което да се изкачи по-високо върху отпадъците и да избегне смазването си.

Вижте още тук