Канадец спечели над 40 млн. долара от лотарията
&format=webp)
Жител на канадската провинция Албърта спечели от лотарията 50 млн. канадски (41.7 млн. щатски) долара, предаде ТАСС. Засега името на щастливеца не се съобщава, информира bTV.
Знае се, че билетът с печелившите числа на "Лото-Макс" е бил продаден в Албърта.
Още двама души ще получат "утешителни" награди от 1 млн. долара. Единият от билетите е бил продаден в провинция Нюфаундленд, а другият - в Онтарио.
Вероятността да бъдат познати седемте печеливши числа от 1 до 49 е 1 на 28 милиона, посочват организаторите на лотарията "Лото Макс", която бе пусната през 2009 г. и оттогава стана една от най-популярните заради големите джакпоти.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)