Във Флорида хванаха тийнейджър да се представя за лекар в болница. Измамата продължила цял месец, преди пациент да се усъмни в него. Болница е St. Mary's Medical Center.

Младежът не е преглеждал пациенти, а само се е разхождал из болницата, в това число и отделения, в които е забранено влизането на външни лица.

Всички в болницата го мислели за лекар.

Авантюрата му приключила, когато пациент се обадил на ръководството на болницата от съседна клиника и казал, че в стаята за прегледи има много младо момче, носещо престилка с логото на тяхната болница и надпис „Анестезиология“.

Понякога момчето носело и слушалка и маска на лице.

Вероятно е той да има психично заболяване. От полицията заявиха, че не е извършил престъпление и няма да бъде съден.