Властите в Манчестър започват да подозират присъствието на сериен убиец, след като за период от 6 години са извадили около 61 трупа от канализацията.

За някои от жертвите се смята, че са се удавили сами, но за много други не е ясно нищо. В 22 от случаите било невъзможно идентифицирането на пола, както и причината за смъртта.

Психологът Крег Джаксън смята, че числото е доста стряскащо и има вероятност да се увеличи в следващата година.

Вижте още подробности тук