Техник се изкачи на 450 м, за да смени крушка
&format=webp)
Дързък техник се изкачи на над 450 метра височина, за да смени крушка. Не пропусна да си направи и селфи.
Вземащите дъха кадри бяха заснети от безпилотен самолет и публикувани в интернет, съобщава bTV.
Случката се развива в Южна Дакота, САЩ, на кула с телевизионна антена, която отдавна не функционира.
В някои от най-екстремните моменти на видеото се вижда как техникът се накланя на стотици метри над земята.
Преди металната кула е осигурявала телевизионен сигнал над северозападната част на САЩ, но сега стои само като пречка пред летателни апарати.
Техникът е имал за задача да смени премигваща червена крушка, която да сигнализира в тъмното.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)