Дързък техник се изкачи на над 450 метра височина, за да смени крушка. Не пропусна да си направи и селфи.

Вземащите дъха кадри бяха заснети от безпилотен самолет и публикувани в интернет, съобщава bTV.

Случката се развива в Южна Дакота, САЩ, на кула с телевизионна антена, която отдавна не функционира.

В някои от най-екстремните моменти на видеото се вижда как техникът се накланя на стотици метри над земята.

Преди металната кула е осигурявала телевизионен сигнал над северозападната част на САЩ, но сега стои само като пречка пред летателни апарати.

Техникът е имал за задача да смени премигваща червена крушка, която да сигнализира в тъмното.