Асансьор пропадна в столицата, има един загинал
&format=webp)
Асансьор пропадна във висока сграда в столицата. От силния удар една жена загина, предаде репортер на БГНЕС.
Инцидентът стана тази сутрин между 8 и 9 ч. в 12-етажен блок на "Цариградско шосе" 103, намираща се в района между хотел "Плиска" и 4-и километър.
В асансьора са били две жени. Те са паднали от 9-ия етаж. Загиналата жена е на 46 години, а ранената е на 41 години, откарана е в Окръжна болница в много тежко състояние.
Тя е с фрактури, лицева травма, разкъсан далак, в момента се оперира, съобщиха от Окръжна болница.
)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)